Zgłosiłam się do dietetyka z problemami jelitowymi. Ciągle miałam wzdęcia co bardzo utrudniało mi normalne funkcjonowanie w pracy. Dzięki odpowiednio dobranej diecie i probiotykoterapii celowanej objawy praktycznie zniknęły, a mój komfort życia znacznie się poprawił. Polecam serdecznie
Czułam się zaopiekowana od pierwszego spotkania z Panią Agnieszką. Indywidualne podejście, konkretne przydatne wskazówki i stały kontakt. Zdecydowanie polecam.
Zgłoszenie się do dietetyka to była moja najlepsza decyzja w ostatnich latach. Podupadłam na zdrowiu, czułam się ciągle zmęczona, przytyłam prawie 30 kg w rok. Dzięki Pani Agnieszce i diecie, którą dla mnie ułożyła (pyszna i proste przepisy) już po 2 miesiącach czuję się znacznie lepiej i chudnę. Wróciła mi ... energia i ustąpiły problemy jelitowe. Gorąco polecam, bo warto zmieniać swoje zdrowie na lepsze
czytaj więcejWspółpraca z Panią Agnieszką uświadomiła mi, że jestem w stanie osiągnąć wymarzoną wagę i czuć się lepiej dokonując niewielkich zmian w swoim żywieniu, jedząc smacznie i bez głodu. Wcześniej każda dieta kończyła się moją rezygnacją po kilku dniach. Obecnie jestem już na diecie 5 miesiąc i schudłem 17,5 kg! Polecam ... serdecznie Panią dietetyk :)
czytaj więcejBardzo polecam :) Pani Agnieszka to ta osoba bardzo profesjonalna z dużą wiedzą i super podejściem do pacjenta
Trafiłam do pani dietetyk z polecenia koleżanki z pracy i to był strzał w 10tkę, fajna dieta i bez problemu wróciłam do wagi sprzed ciąży (a przytyłam 24kg) i to bez męki i dużych wyrzeczeń. Z całym przekonaniem polecam tą Panią dietetyk!
Posiłki proste do wykonania i smaczne, kaloryczność dobrana do redukcji i ćwiczeń idealnie i nigdy nie jestem głodny, a od 3 miesięcy waga spada :))
Super polecam, dieta dobrana pod moje schorzenia, bardzo smaczna
Tak urozmaiconej diety jeszcze nigdy nie miałam, a korzystałam wcześniej z pomocy dietetyków. Potrawy przepyszne, nie mam wreszcie ochoty na słodycze więc poziom cukru wyrównany :) i schudłam już 4 kg a to dopiero pierwszy mięsiąc diety. Polecam!
Dietetyk godny polecenia. Skupiona na pacjencie i zaangażowana w proces odchudzania. Dostałam bardzo praktyczne rady i wskazówki jak poradzić sobie z moimi dietetycznymi słabościami. Polecam bardzo
Straciłem 7 kg, nie czując, że jestem na diecie. Smaczne posiłki, proste przepisy – polecam!
Korzystam z pomocy Pani Agnieszki od dwóch miesięcy i nareszcie, po lach walki z problemami trawiennymi czuję się dobrze. Polecam każdemu!
Trafiłam do pani Agnieszki dzięki koleżance, która namówiła mnie na tą wizytę i nie żałuję :) Nareszcie zrobiłam krok w stronę lepszego samopoczucia i zdrowia. Pani Agnieszka ułożyła mi świetną dietę, bardzo różnorodne posiłki. Sporo schudłam, bo 8,3 kg w 2 miesiące, ale przede wszystkim czuję się znacznie lepiej i ... nie mam już problemów z zaparciami, z którymi męczyłam się wiele lat. Polecam gorąco wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają gdzie szukać pomocy!
czytaj więcejZawsze myślałem, że insulinooporność to problem kobiet, dopóki sam nie dostałem diagnozy. Dzięki współpracy z panią dietetyk nie tylko chudnę, ale też uniknąłem cukrzycy, która była u mnie realnym zagrożeniem. Świetna opieka i konkretne wskazówki. Dziękuję :)
Dzięki odpowiedniej diecie w końcu poczułam poprawę! Schudłam już 9 kg od początku grudnia i od czasu stosowania diety ułożonej przez panią dietetyk nigdy nie byłam głodna. Przemiła osoba, bardzo zaangażowana i widać, że dietetyka jest jej pasją i zależy jej na pomocy drugiej osobie. Polecam!
Bardzo pomocna, profesjonalna pani dietetyk. Zaangażowana i skrupulatna. Godna polecenia
Wcześniej miewałam nagłe napady głodu i zmiany nastroju, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie zwłaszcza w pracy. Po wprowadzeniu odpowiednich posiłków i regularnych godzin jedzenia wszystko się unormowało. Warto skonsultować się ze specjalistą tym bardziej, że Pani Agnieszka jest świetnym specjalistą i naprawdę zna się na rzeczy :))
Mimo zdrowego jedzenia i ćwiczeń waga stała w miejscu. Okazało się, że mam insulinooporność. Na wizycie u pani dietetyk zrozumiałam, że nie chodzi tylko o kalorie i ćwiczenia, ale też o odpowiednie połączenia składników i indeks glikemiczny. W końcu udało mi się schudnąć bez głodzenia się
Właśnie odebrałam przygotowana przez Panią Agnieszkę dietę i jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką jakością otrzymanych materiałów. Piękna książka z indywidualnymi wskazówkami i jadłospisem, dodatkowe materiały i aplikacja! Super
Zawsze miałem problem z nadwagą i efektem jojo. Tym razem dieta była tak dobrze dopasowana, że nawet nie czułem, że jestem na redukcji. Miałem posiłki dopasowane nawet do pracy zmianowej, co wcześniej sprawiało mi trudności. Schudłem 15 kg i nie planuję wracać do starych nawyków. Polecam :)