Cierpiałam na IBS i bałam się, że dieta Low FODMAP będzie zbyt skomplikowana i sama sobie z nią nie radziłam. Pani dietetyk świetnie mnie poprowadziła i przebrnęłam przez cały proces tej diety, dzięki czemu teraz wiem co mi służy, a co szkodzi. Dziękuję!
Gorąco polecam! Wczoraj odebrałam program żywieniowy z jadłospisem i jestem pod wrażeniem :))
Czułem, że każda wskazówka była dopasowana do moich potrzeb, a nie narzucona szablonowo. Dostałem dużo wsparcia i wyjaśnień, dzięki którym zrozumiałem, co naprawdę mi służy a co nie. Dowiedziałem się co mogę zrobić , aby zniwelować efekty uboczne stosowanego od miesięcy leku. Otrzymałem potężną dawkę motywacji!
Kompetentna, przemiła osoba, udzieliła mi cennych porad. Od kilku lat choruję na cukrzycę typu II a dodatkowo mam alergię na wiele produktów spożywczych i konserwantów. Długo szukałam pomocy dietetyka, który faktycznie zainteresowałby się moim problemem. Otrzymałam profesjonalną pomoc od Pani Agnieszki. Dziękuję i polecam
Wczoraj byłam na wizycie z 15letnią córką, która od dawna ma anemię i bierze żelazo. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty
Bardzo profesjonalna osoba znająca się na rzeczy
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, już nie mogę się doczekać jadłospisu w tak ciekawej formie - przepiękna książka
Polecam Panią dietetyk, z ogromnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu, doradziła i przekazała wstępne wskazówki, trafiłam w dobre ręce :-)